گز لقمه ای 35% پسته (جعبه صندوقچه)

خرید گز لقمه ای 35% پسته (جعبه صندوقچه)

محصول جدید

وزن خالص : 400 گرم

More details

586,000 تومان

- +

 
اظلاعات بیشتر

گز یکی از انواع شیرینی است که خواستگاه اصلی آن شهر اصفهان می باشد.  طبق گفته‌ها «گز اصفهان» از زمان صفویه و همزمان با شکوفا شدن مجدد هنر و فرهنگ ایرانی در اصفهان به‌وجود آمده‌است.بیش از 90 درصد گز کشور در شهر اصفهان تولید می شود.از انواع گز می توان به گز لقمه،آردی،پروبیوتیک و شکلاتی اشاره کرد.

اما گز لقمه چیست؟ اگر به شکل آن نگاه کنید متوجه می شوید که چرا نام آن را گز لقمه گذاشته اند. این گز معمولا دارای روکش است که باعث می شود استفاده از آن تمیزتر و راحت تر شود.

گز لقمه و بطور کلی گز از ترکیبات مختلفی مانند سفیده تخم مرغ ، گلاب و آرد سفید تهیه می شود و همچنین افزودنی دیگری برای ایجاد طعم خاص به آن اضافه می شود. افزودنی معمول آن یکی از انواع مغز بخصوص پسته است.

پسته یکی از طعم های مورد پسند ذائقه ایرانیان است و بهمین دلیل بیش از همه در تولید گز استفاده می شود. بنابراین گز پسته ای و بخصوص لقمه ای انتخاب مناسبی برای هدیه و یا حتی مصرف شخصی است.از خواص گز پسته ای می توان به درمان کم خونی و افزایش زیبایی پوست و مو اشاره کرد.

محصولی که در اینجا مشاهده می کنید گز لقمه ای با 35 درصد پسته است. این محصول دارای جعبه صندوقچه ای است که می تواند پس از مصرف گز بعنوان جعبه اشیاء دیگر استفاده شود. اگر علاقه مند عزیزتان خاطره هدیه شما را همیشه در ذهن داشته باشد می توانید از این محصول با جعبه صندوقچه ای استفاده کنید.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: