گز لقمه ای 35% پسته (جعبه ترمه بزرگ)

خرید گز لقمه ای 35% پسته (جعبه ترمه بزرگ)

محصول جدید

گز لقمه ای 35% پسته (جعبه ترمه  بزرگ)

وزن خالص : 400 گرم 

More details

545,000 تومان

In Stock

- +

 
اظلاعات بیشتر

گز بعنوان یکی از تنقلات شیرین، از سوغات های اصلی اصفهان است. گزها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها گز لقمه ای است که به دلیل شکل خاص و نحوه مصرفش به آن گز لقمه گفته می شود.

از مواد تشکیل دهنده ی گز، گلاب،آرد سفید و سفیده ی تخم مرغ می باشد. در اکثر اوقات افزودنی دیگری نیز بعنوان طعم خاص به آن اضافه می کنند. این افزودنی معمولا از انواع مغزها مانند پسته،بادام و فندق انتخاب می شود.

یکی از بهترین افزودنی هایی که می شود به گز اضافه کرد پسته است. محصولی که در اینجا مشاهده می کنید دارای افزودنی پسته به مقدار 35 درصد است. این درصد مقدار مناسبی برای ایجاد طعم خوب در گز است.

غیر از مواقعی که گز را برای مصرف شخصی تهیه می کنید ، بسیاری اوقات گز بعنوان هدیه استفاده می شود چون از قدیم رسم بوده است که شیرینی هدیه می برده اند. .از خواص گز پسته ای می توان به درمان کم خونی و افزایش زیبایی پوست و مو اشاره کرد.

محصولی که مشاهده می کنید دارای بسته بندی شکیل از جنس چوب با روکش ترمه مرغوب و سایز بزرگ است. روکش ترمه آن زیبایی بسیاری به جعبه داده و آن را مناسب برای هدیه دادن کرده است. رنگ قرمز ترمه یکی از دورنگ اصلی است که در ساخت ترمه استفاده می شود و انتخاب آن به سلیقه افراد بستگی دارد.

می خواهید هدیه ای مناسب برای یک دوست یا آشنا که علاقه مند به هنر سنتی ایران است ببرید؟ گز لقمه ای 35 درصد با روکش ترمه انتخاب مناسبی برای شماست.

 
جزئیات محصول

این قالب همراه با پشتیبانی می باشد و ابتدا طرح توسط تیم گرافیک طراحی می شود و سپس به تایید شما می رسد و سپس اجرا می شود

متصل به درگاه پرداخت مورد نظر شما

درج اولیه محصولات

آموزش کار با ادمین 

و...

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: