گز 40 درصد شاه انگبینی

خرید گز 40 درصد شاه انگبینی

محصول جدید

وزن خالص: 400 گرم

More details

770,000 تومان

- +

 
اظلاعات بیشتر

گز شاه انگبین آنتیک محصولی جدید با طعمی شگفت انگیز از گز انگبین و عصاره انگبین گیاهی است و یادآور طعم گز عهد صفوی می باشد.

انگبین ها مواد شیرینی هستند که به طور طبیعی توسط حشره هایی به صورت صمغی شکل روی درختچه های خاردار تشکیل می شوند.

این مواد از دیرباز به عنوان داروی شفابخش و اکسیری برای جوان ماندن و طول عمر و غذای مقوی برای تندرستی و شادابی استفاده می شده اند.ترنجبین گزانگبین ،شیرخشت وگز علفی همه از گروه انگبین ها هستند.

به طور کلی همه ی انگبین ها دارای ویتامین های مختلف ،املاح معدنی ، قند و الکل هستند.این مواد بسیار خنک و مقوی بوده و سرشار از ویتامین Dو کلسیم هستند.بنابراین برای معالجه و پیشگیری نرمی استخوان موثرند. این مواد به مقدار کم ملین هستند، بنابراین از یبوست و بواسیر جلوگیری می کنند و مهمترین و بهترین مسهل برای اطفال و سالخوردگان به شمار می روند.

انگبین ها حرارت و التهاب درونی را تسکین می دهند و چون وارد دهان می شوند عطش را برطرف می کنند.

همچنین سینه و گلو را نرم کرده و سرفه را تسکین می دهند و برای درمان تنگی نفس و رفع ناراحتی های دستگاه تنفسی موثرند. 

انگبین ها ضد عفونی کننده پوست بوده و رنگ چهره را باز می کنند.

این مواد شیرین به دلیل دارا بودن الکل ، خاصیت ضدعفونی کننده دارند و میکروب ها و قارچ ها را از بین می برند همچنین انگبین ها دارای چند نوع آنتی بیوتیک هستند و همچنین باعث تقویت اعصاب ، تقویت قوای جسمانی و جنسی می شوند.

انگبین ها بهترین دوست کبد و دافع بیماری های مربوط به آن و بیماری های عفونی هستند . انگبین ها به علت وجود منیزیم از سرطان پیشگیری و از پیشرفت آن جلوگیری می کنند.

شیرینی آنها نه تنها برای دهان و دندان مضر نیست ، بلکه دندان ها را سفید و لثه ها را محکم می کنند.

این مواد کمبودهای غذایی را جبران و ترشحات غدد داخلی و بزاق را تعدیل و مویرگ ها را باز و از سکته قلبی جلوگیری می کنند و برای رفع ضعف جسمانی ، دل درد ، بیماری های گوارشی ، درمان قطعی ، زخم معده ، کم اشتهایی و بی خوابی مفید هستند.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: