گز لقمه ای 40% پسته (گز خانه چوبی)

خرید گز لقمه ای 40% پسته (گز خانه چوبی)

محصول جدید

وزن خالص : 400 گرم

More details

647,000 تومان

- +

 
اظلاعات بیشتر

گز یک شیرینی از تنقلات و سوغاتی های برخی شهرهای ایران بخصوص اصفهان است. گز از دیرباز در بین ایرانیان مصرف بالایی داشته است و حتی بعنوان هدیه نیز از آن استفاده می شده است. امروزه در کنار علمی و صنعتی شدن تولید گز، برندهای قدیمی بخصوص اصفهانی همچنان به تولید گز سنتی می پردازند.از خواص گز می توان به درمان کم خونی و افزایش زیبایی پوست اشاره کرد.

گز لقمه نوعی از گز است که بخاطر شکل آن این نام را رویش گذاشته اند. در تولید گز ترکیباتی چون تخم مرغ،گلاب و آرد سفید استفاده می شوند. اما معمولا گز نیاز به طعم خاصی نیز دارد که برای ایجاد آن از افزودنی هایی مانند انواع مغزها مثل بادام، فندق و پسته استفاده می کنند.

پسته به علت اینکه طعم مورد دلخواه ایرانیان است جایگاه ویژه ای در تولید گز دارد. گز سنتی ایرانی با پسته تولید می شود. از خواص پسته می توان به مفید بودن برای پوست و مو اشاره کرد.

محصولی که در این صفحه می بینید گزلقمه ای پسته ای با درصد 40 است. درصد بالای گز استفاده شده در آن طعم قوی از پسته به این محصول می دهد. همچنین جعبه چوبی زیبای خانه مانند آن هم می تواند بعنوان جایی برای اشیاء دیگر و هم بعنوان دکور استفاده شود.

پس در انتخاب این محصول تردید نکنید!

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: