جدید

گز لقمه ای 30% پسته (جعبه چوبی مشبک)

خرید گز لقمه ای 30% پسته (جعبه چوبی مشبک)

محصول جدید

105,000 تومان

- +

 
اظلاعات بیشتر

گز یک شیرینی سنتی و یکی از اصلی ترین سوغاتی های کشورمان می باشد. محل تولید آن معمولا در یکی از شهرهای همدان،یزد و بخصوص اصفهان می باشد. امروزه برترین برندهای تولید گز اصفهان علاوه بر ایران در جهان نیز معروف هستند . این شیرینی سنتی بخصوص در کشورهای عربی و روسیه طرفداران بسیاری دارد. در سایر نقاط جهان گز را به نام های گز،گز اصفهان، نوقا ونوگا می شناسند.

از انواع گز می توان به آردی،لقمه ای، سوهان گزی،شکلاتی، کم کالری و پروبیوتیک اشاره کرد. همانطور که گفتیم یکی از انواع گز، گز لقمه ای است که دارای شکل خاصی است و معمولا برای سهولت استفاده دارای روکش می باشد. 

برای افزایش طعم گز و اینکه همه گزها مشابه هم نباشند از افزودنی های متعددی مانند بادام،فندق و پسته استفاده می شود که رایج ترین آنها پسته است. گز پسته ای به رفع کم خونی کمک می کند و باعث شادابی پوست و سلامتی مو می شود.

محصولی که مشاهده می کنید از پسته 30 درصد تهیه شده است ، بنابراین طعم مطبوعی از پسته را دارد. جعبه آن به شکل مشبک است که به علت دیده شدن گزها در آن دارای زیبایی خاصی است. اگر شما یا عزیزتان علاقه مند به طرح های چوبی مشبک هستید این محصول انتخاب مناسبی برای شماست.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

دسته بندی