گز لقمه ای 30% مغز بادام

خرید گز لقمه ای 30% مغز بادام

محصول جدید

وزن خالص: 400 گرم

More details

185,000 تومان

- +

 
اظلاعات بیشتر

گز لقمه ای چیست؟  گز لقمه ای از انواع گز مانند آردی،پروبیوتیک،شکلاتی و سوهان گزی است. گز لقمه ای برای مهمانیها بسیار کاربرد دارد و معمولا برای استفاده راحت از آن رویش روکش می کشند.

اما کمی هم راجع به گز بدانیم. گز شیرینی سنتی ایرانی است که از انگبین یا شکر تهیه می شود. اصفهان بزرگترین تولید کننده گز در ایران است که هنوز هم تولیدات برخی برندهای معروف آن بصورت سنتی انجام می شود.

گز که از آرد و تخم مرغ تشکیل شده دارای افزودنی های خاصی است تا طعم متفاوتی به آن ببخشند. اگرچه پسته معروفترین این افزودنی هاست اما از پرکاربردترین افزودنی های دیگر بادام است.

بادام مغزی بسیار مغزی و مفید است. بادام غنی از ویتامین E است و سرشار از کلسیم، فسفر، آهن، منیزیم ، روی و مس است. بادام سلامت مغز را تضمین می کند و به تنظیم سطح کلسترول خون کمک می کند. بهبود سلامت استخوان ، جلوگیری از بیماری های قلبی و تقویت دستگاه ایمنی از دیگر فواید آن است. بنابراین انتخاب گز بادامی می تواند به سلامتی شما بسیار کمک کند.

 محصولی که مشاهده می کنید با دارا بودن 30 درصد بادام دارای طعم مناسبی از آن می باشد و همچنین با دارا بودن مغز بادام وعده سلامتی بیشتری را به شما می دهد. جالب است بدانید خود گز نیز موجب کاهش کم خونی می شود.

پس تردید نکنید و این محصول فوق العاده را سفارش دهید.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: