سوهان عسلی تخت

خرید سوهان عسلی تخت

محصول جدید

وزن خالص : 400 گرم

More details

215,000 تومان

- +

 
اظلاعات بیشتر

توجه: به علت شکننده بودن سوهان های تخت، ارسال به شهر های دیگر، ممکن است باعث تکه شدن آن شود.

سوهان نوعی شیرینی است که با توجه به مواد تشکیل دهنده ی آن می تواند نوعی حلوا بشمار آید. سوهان سوغات معروف شهر قم است اما در شهرهایی مانند زرند کرمان و اصفهان نیز تولید می شود. گرچه میان سوهان زرندی و قمی اختلافاتی هست.

باید گفت که در تهیه سوهان از مواد ارزشمندی چون جوانه گندم ، آرد گندم، زرده تخم مرغ و انواع مغزها استفاده می شود. همچنین در تهیه سوهان عسلی از عسل ،کره حیوانی و زعفران استفاده شده است. خواص بی شمار عسل برکسی پوشیده نیست و اما از جمله خواص زعفران جلوگیری از افسردگی می باشد. از دیگر خواص سوهان می توان به کاهش کلسترول خون، بهبود عملکرد عضلانی و جلوگیری از خستگی و بی حالی اشاره کرد. در نگهداری سوهان باید دقت کرد که در ظرف دربسته و در یخچال نگهداری شوند تا خیس و چسبنده نشوند.

سوهان عسلی تخت نوعی از سوهان است که بصورت تخت و نه برش داده تهیه می شود.محصولی که می بینید سوهان عسلی تخت آنتیک می باشد که در جعبه مناسبی برای مشتریان تهیه شده است. این سوهان را می توانید بعنوان یک شیرینی خوشمزه که هیچ کس تاب مقاومت در برابر آن را ندارد به عزیزانتان هدیه دهید. پس در انتخاب آن تردید نکنید و همین الان سفارش دهید!

 

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: